Profolan

Wypadające włosy nie muszą być problemem!

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Orgasm Control znalazła się na naszej stronie internetowej lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Od kilku lat systematycznie łysiałem, a wynikało to pewnie z faktu, że podobny problem dotyczył również mojego ojca oraz dziadka. Wydawało mi się, że genetycznie spowodowana utrata włosów to nieodwracalne skutki, jednak dzięki temu preparatowi na mojej głowie znów pojawiły się włosy.

Karol_84Super efekty! Od jakiegoś czasu zacząłem dostrzegać wypadające włosy, przez co wpadłem w dość duże kompleksy związane z moim wyglądem. Na szczęście okazało się, że ten suplement naprawdę działa, a ja ponownie chętnie spoglądam w lustro.

ArkadioMoja dziewczyna jest zachwycona, że wyglądam niemalże jak kilka lat wcześniej. Zakola nie dawały mi spokoju, a dotychczas stosowane preparaty nie przynosiły praktycznie żadnych efektów. Byłem bliski rezygnacji z walki o bujną fryzurę, jednak tym razem jestem zachwycony swoimi włosami!

Marek_KwW końcu moje włosy są gęste, ładne i mocne. Polecam ten preparat każdemu, kto ma problemy z łysieniem. To najlepszy środek na porost włosów jaki kiedykolwiek kupiłem!!!

Kpp358